Blog

Kaķi, zaķi un ugunsspļāvēji

Āzijas jaunieši tērē miljonus par interesantiem attēliem, ko aizrautīgi sūta cits citam. Uzņēmēji ir pārliecināti, ka šī vispārējā aizraušanās nepazudīs tulkojumā ceļā uz Rietumiem.

Frenkijam Agilaram bija apnicis zīmēt mīlīgus ģimenēm paredzē­tus attēlus. Šis jaunais mākslinieks saņēma 90 000 dolāru gadā sociālo spēļu gigantā Zynga, kad 2012. gada sākumā sāka regulāri apmeklēt Starbucks ka­fejnīcu Volnatkrīkā (Kalifornija), ņemot līdzi savu ieplaisājušo MacBook un 100 dolāru vērto Wacom planšetdatoru. Viņš sāka pavirši skicēt uguni spļaujošas kaķu galvās un lidojošu rozā virtuļu eskadriļas – dīvainas vīzijas, kas sasau­cās ar viņa vidusskolas laikā zīmētajiem grafiti.

Agilars, kurš pašmācības ceļā bija apgu­vis programmēšanu, šā tā apstrādāja savus zīmējumus fotogrāfiju rediģēšanas lietotnē Catwang unKaķi, zaķi un ugunsspļāvēji 2012. gada aprīlī atļāva tos iz­mantot bez maksas. Mēnesi vēlāk cilvēki, kuri pievienoja viņa zīmējumus fotogrāfijām, ko izplatīja Instagram, bija veikuši vairāk nekā 130 000 lejupielāžu. Divu mēnešu laikā tas jau ienesa 400 dolāru dienā. Divos gados viens pats Catwang ir pārdevis uzlīmes par 250 000 dolāru. «Tā bija lielāka nauda, nekā es jebkad dzīvē biju redzējis,» saka Agilars, kurš aizgā­ja no darba Zynga dažus mēnešus pēc tam

Ja vajag jauno auto, tad kredīts auto iegādei būs kā radīts!

mogo.lv kredīts pret auto 1Ne tikai man, bet arī daudziem citiem, domājams, ir bijuši brīži, kad maks ir tukšs, līdz algai vēl ilgs laiks, bet notiek kas tāds, kas rada papildus izdevumus. Vēl trakāki ir tie brīži, kad izdevumi sniedzas ievērojami pāri dažu desmitu eiro atzīmei, piemēram, steidzami nepieciešams iegādāties jaunu automašīnu. Kredīts auto iegādei ir lielisks veids kā saņemt naudu pret auto ķīlu, bet turpināt ar to braukt bez raizēm. Šis kredīts tiek piešķirts līdz summai, kas ir līdzvērtīga līdz pat 90% no auto tirgus vērtības, bet klients, protams, drīkst  aizņemties tikai viņam vajadzīgo summu. Aizdevums ir ļoti ātri un viegli noformējams ne tikai internetā, bet arī mogo.lv filiālēs Latvijas lielākajās pilsētās.

Dūmvadi un to kopšana.

rgj.lv dumvadi krasnimKopšanu prasa ne tik krāsns, radiatori vai apkures katls, bet arī dūmvadi, jo tā ir vienlīdz svarīga apkures sistēmas sastāvdaļa un prasa obligātu kopšanu. Kurinot kamīnu vai krāsni ar malku, izdalās darva, ogleklis un kreozots, kas, savukārt, nogulsnējas uz krusteņa sienām. Šāda vielu kombinācija ir viens no galvenajiem iemesliem tam, kādēļ dūmvadi aizdegas un tiek sabojāta apkures sistēma vai pat nodarīt postījumus pašam mājoklim. Tīrs skurstenis nodrošina ne tikai drošību, bet arī ekonomiju un siltumu. Dūmvadi tiek projektēti jau kopā ar mājokli un parasti atrodas ēkas vidū. Ja dūmvadā ir kāds bojājums, tas iebrūk vai aizdegas, tad problēmas rodas visā mājā.

Ko nozīmē „ D kategorija”?

Presto D kategorijaD kategorija ietver mehāniskos transportlīdzekļus pasažieru pārvadāšanai, kuru sēdvietu skaits, neskaitot vadītāja vietu, pārsniedz 8 vietas, kā arī šādas kategorijas vilcēja savienojums ar piekabi, kuras pilna masa nepārsniedz 750 kg. Apmācība ir iespējama no 19 gadu vecuma, valsts eksāmenu kārtošana un vadītāju tiesību iegūšana – no 21 gadu vecuma. Persona, kuras atrodas militārajā dienestā, var iegūt vadītāju apliecību “D kategorija” no 19 gadu vecuma. D1 kaMehāniskie transportlīdzekļi pasažieru pārvadāšanai, kuru sēdvietu skaits, neskaitot vadītāja vietu, pārsniedz 8 vietas, bet nepārsniedz 16 vietas, kā arī šādas kategorijas vilcēja savienojums ar piekabi, kuras pilna masa nepārsniedz 750 kg.

Izdevīgas smaržas interneta veikalā

vīriešu smaržasJebkurš vēlas visiem palikt atmiņā ar visu to labāko, tādēļ darām visu, lai tas varētu notikt. Viens no ienesīgākajiem biznesiem visā pasaulē, noteikti ir parfimērija, tādēļ sev piemērotus aromātus atradīs jebkurš, kurš gribēs lietot parfimērijas produktus. Parfimērijas preces ļoti labprāt lieto gan sievietes, gan vīrieši, tādēļ ražotājiem ir iespēja izpausties. Arī kosmētika ir lieta, ko ļoti labprāt dzīvo abu dzimumu pārstāvji, tādēļ piedāvājums ir tikai lielāks un ienesīgķs.

Izdevīgs kosmētikas preču un smaržu veikals e-vidē.

vīriešu smaržasKosmētikas preces un parfimērijas izstrādājumi daudziem var būt tāda vājība, ka to var nedaudz pielīdzināt pat atkarībai. Par izbrīnu, varam sacīt, ka ļaudis kolekcionē ne tikai parfimēriju, bet konkrēti tieši to pudelītes, jo, nenoliegsim, tie ir gana skaisti un auzraujoši, ka negribās izmest laukā pēc tam, kad smarža ir tukša. Pavisam noteikti, naskākās smaržu mīļotājas ir dāmas un smaržas var tikt iepirktas tikai dēļ pievilcīgā iepakojuma. Kas ir vēl labāk – nav vajadzīgs nemaz pamest dzīvokli, lai nopirktu jaunu parfimērijas vai kosmētikas preci, jo to lēti un patīkami var paveikt internetā, ar pāris peles klikšķu palīdzību. Apgalvosiet, ka nav iespēju iegādāties parfimēriju tiešsaistē, jo nav iespēju tās pasmaržot un saprast, vai tās der? Šis apgalvojums ir nepareizs! Jebkurā veikalā, kur iespējams nopirkt parfimērijas preces, ir iespējams to notestēt, kā arī ir nepareizi apgalvot, ka e-vidē pirkta parfimērija vai kosmētika, nozīmē, ka tā ir viltota.

Kondicionēšanas sistēmas – vēsums vasarā un siltums ziemā!

kondicionesanas sistemasIespējams, laikā, kad Latviju apciemojis pirmais rudens drēgnums, tu nemaz nedomā par kondicionēšanas sistēmas uzstādīšanu. Tomēr, nenāktu par ļaunu atcerēties visiem zināmo teicienu par ragavām vasarā. Šis ir pats piemērotākais laiks, kad rūpēties par to, lai jau nākošvasar varētu izbaudīt patīkamo kondicionēšanas sistēmas radīto vēsumiņu karstajās dienās. Turklāt daudzi nemaz nenojauš, ka patiesībā kondicionēšanas sistēmas iespējams izmantot arī kā gaisa siltumsūkņus arī telpu apsildei.

Modernas gaisa kondicionēšanas sistēmas ne vien dzesē vai uzkarsē gaisu telpā. Tās nodrošina arī komfortablu mitruma līmeni. Tieši mitruma līmenis ir kas kondicionēšanas sistēmām unikāls – šo nenodrošinās neviens apkures katls. Šādu sistēmu salīdzinājums ar apkures katliem ir vietā, jo mūsdienu