Blog

LONDONA UN BAGĀTNIEKI

Pašlaik nožīmīgs starptautiskās dzīves fakts ir tas, ka Lon­dona kļūst par vienu no galvenajām superbagātnieku lielpilsētām. Tā ierin­dojas ceturtajā vietā pasaulē, dodot mājvietu 45 miljardieriem. (Maskava ir pirmajā vietā ar 88, bet šķiet, ka šo miljardieru vidū nav neviena, kuram nepiederētu arī māja Londonā. Tas iz­saka visu, kas jums būtu jāzina.)

Galvenais iemesls, kāpēc Londona piesaista īpaši bagātos cilvēkus, ir šība. Te nevienu nearestēs, nesodīs ar nāvi, neapcietinās vai nekonfiscēs vina īpašumus vienkārši tāpēc, ka tas kādam ienācis prātā. Vēl viens faktors ir Borisa Džonso­na, kurš atkārtoti ievēlēts par Londo­nas pilsētas galvu, veiksmīgā darbība. Vina dzirkstošais optimisms, lietpratī­gums biznesā un neviltotais šarms ir zi­nāms visā pasaulē. Kamēr vien lietas ir Borisa rokās, Londonā dzīvojošie mil­jardieri var būt droši, ka nekādai likum­došanai – nacionālai, reģionālai vai lo­kālai – netiks ļauts vērsties pret viniem un vinu naudas pelnīšanas iespējām. Apvienotās Karalistes neviennozī­mīgā attieksme pret Eiropas Savienību šķietami varētu radīt šķēršļus bagātnie­ku piesaistīšanā, tomēr tā nav. Vienmēr pastāv iespēja, ka Apvienotā Karalis­te noslēgs ienesīgu darījumu ar Briseli, turklāt pēdējo desmit gadu laikā Lon­dona ir nostiprinājusi savas finanšu po­zīcijas attiecībā pret Frankfurti, Parīzi, Berlīni un Amsterdamu.

Dzīvojamo māju skursteņi.

rgj.lv dīmvadiDiezin vai ir iedomājams kas mājīgāks par sniegotā lauka vidū esošu mājiņu ar kūpošu skursteni. Par cik  Latvijā ziemās gaisa temperatūra mēdz noslīdēt pat vairākus desmitus grādus zem nulles, ir vajadzība parūpēties par atbilstošu apkures iekārtu mājoklī, lai ziemas mēnešos nebūtu jādzīvo aukstumā, bet gan patīkami siltās telpās. Viena no svarīgākajām apkures sistēmas sastāvdaļām bez krāsns, kamīna vai apkures katla, noteikti ir skurstenis. Skursteņi ir tie, kas atmosfērā novada visu lieko, kā arī padod kurtuvei gaisu, lai kurināšanas process būtu efektīgs un siltums uzturētos telpā, nevis tiktu izvadīts gaisā caur skursteni. Skursteņus vienmēr tīra skursteņslauķis. Starp citu, Latvijā sertificētu sava aroda meistaru skursteņslauķu ir ļoti maz.

Auto īre Latvijā.

sixt.lv labākā auto noma Latvijā . RīgāAr auto īres pakalpojumiem Latvijā nodarbojas ārkārtīgi daudz uzņēmumu, kas nozīmē tikai to, ka cilvēkiem, kuriem nepieciešami šāda veida pakalpojumi, būs izvēles priekšā, kuru no visiem pakalpojumu sniedzējiem izvēlēties, lai apmierinātu savas vēlmes un vajadzības. Latvijā tiek piedāvāta iespēja sadarboties ne tikai ar vietējiem uzņēmējiem, bet arī internacionāliem, lieliem uzņēmumiem, kas savu darbību ir izvērsuši arī Latvijā un piedāvā iedzīvotājiem savus pakalpojumus. Viens no šādiem auto īres pakalpojuma sniedzējiem ir Sixt. Sixt ir starptautisks auto īres uzņēmums, kas savu darbību ir izvērsis visā pasaulē un piedāvā arī dažādus citus pakalpojumus, kas daudziem jau kļuvuši par ikdienu.

Sniega tīrīšanas pakalpojumi Latvijā.

minitraktex bob cat 2

Kad sniega tīrīšana parasti sagādā vairāk problēmu nekā vajadzētu, tad nepieciešams izvērtēt to, kā sniegu parasti tīra. Piemēram, ja nepieciešams attīrīt lielāku teritoriju, tad labāk darbu uzticēt profesionāliem cilvēkiem, lai nav jāmokās ar vairāku simtu kvadrātmetru tīrīšanu ar visparastāko sniega lāpstu. Servisa sniedzēji vienmēr to izdarīs ātri un ērti, jo lielas teritorijas tiek tīrītas ar atbilstošu tehniku. Sniega tīrīšanas pakalpojumi tiek uzticēti ne tikai kvalificētam darbaspēkam, bet arī speciālai tehnikai, kas darbu padara ātri un bez problēmām. Tehnikai ir vairāki veidi, tādēļ nav lieki jāuztraucas par milzu izmaksām, ja jātīra liela teritorija.

BigBank aizdevums Latvijā.

bigbank

Pavisam noteikti, ka vārds „aizdevums” ir viens no populārākajiem latviešu valodā tieši pēdējo gadu laikā, jo to varam lasīt visur – uz ielām, medijos, e-pastu reklāmās, interneta portālos un kur tik vēl nē. Ir vairāku veidu aizdevumi un ir ļoti dažādas kredītiestādes, kas viena no otras mēdz arī krasi atšķirties. Tās parasti mēdz iedalīt vismaz divos veidos – banku un nebanku aizdevējos. Ar bankām parasti viss ir skaidrs un nekādu jautājumu nerodas, bet daudziem nesaprotami liekas nebanku aizdevēji, kā arī daudziem šķiet, ka šīs iestādes nodarbojas ar krāpšanu un arī ar naudas izspiešanu, ja rodas kādas problēmas ar paņemto aizdevumu atmaksu. Aizdevums ir, galvenokārt, ilgtermiņa finansiālas saistības, kas ir ārkārtīgi atbildīgs process.