Blog

Kāpēc izvēlēties Compensa apdrošinātāju?

compensaMūsdienās apdrošināšanas kompāniju Latvijā ir pietiekami daudz, lai izvēle – kura tad atbilstošāka manām prasībām – nebūtu nemaz tik vienkārša. Kad nepieciešams atkārtoti iegādāties, piemēram, auto apdrošināšanu – KASKO vai OCTA – visbiežāk izvēlamies jau iepriekšējo apdrošinātāju, pie kura polise iegādāta sākumā. Tas gadījumos, ja ar iepriekšējo apdrošināšanas kompāniju, arī sadarbības pieredze ir pozitīva – apdrošināšanas polises atbilst visām neieciešamajām prasībām. Tomēr, ja apdrošināšanas polise tiek iegādāta pirmo reizi, sākam meklēt dažādus padomus – kuru apdrošinātāju labāk izvēlēties? Ar kuru sadarbība būs veiksmīgākā, kurš piedāvās labākos nosacījumus, izpildīs nepieciešamās prasības un tā tālāk.

AUDEMARS PIGUET – zvaigžņu pulkstenis

AUDEMARS PIGUETAUDEMARS PIGUET ir pulksteņu ražošanas kompānija, kura ražo vienus no populārākajiem luksusa klases pulksteņiem pasaulē. Kompānijas pirsmsākumi meklējami ļoti sen – 1875. gadā. Par zīmola dibināšanu atbildīgi ir pulksteņmeistari Jules Lois Audemars un Edward Auguste Piguet.

Arī šis ir šveices pulksteņu zīmols, kurš pārstāv klasikās pulksteņmeisaru vērtības – precizitāti, eleganci, kvalitāti, izturību. Tas kalpo vēsturiskām tradīcijām un pieredzēm, kuras nodotas no paaudzes paaudzē.

Savos pirmsākumos Audemars koncentrējās uz tehnisko pulksteņu kvalitāti, bet  Piguet uzmanību veltīja pārdošanai, tā teikt, mārketingam. Šī kompānijas vadība visu tās pastāvēsanas laiku nav bijusi ģemenes locekļu rokās, bet jau kopš 1982. gada uzņēmumu atkal vada Audemars un Piguet ģimenes locekļi.

Attīstoties cilvēces tehnoloģiskajām spējām un cilvēku izpratnei par pulksteņa funkcijām, laikrāži kļuva sarežģītāki, kā arī tie sastāvēja no vairākām ciparnīcām, kas nu jau spēja parādīt ne tikai minūtes, bet pat nedēļas dienas, mēnešus, mēness fāzes, kā arī astroloģiskās zīmes.

Moderns apģērbs internetā

moderns apgerbs internetaKatrs no mums apģērbu izvēlas pirkt savādāk. Citi dod priekšroku mazajiem veikaliņiem, citiem patīk lielie veikalu tīkli, kas atrodami ne tikai visur Eiropā, bet arī citur pasaulē bet ir arī cilvēki, kuri izvēlas apģērbu šūt pie šuvējiem vai pašu rokām. Bet ir vēl kāds ļoti izplatīts un populārs iepirkšanās veids – apģērbu iegāde internetā! Interneta veikali ir viens no izdevīgākajiem veidiem kā mūsdienās savā īpašumā iegūt ne tikai apģērbu, bet arī dažādas citas ikdienas nepieciešamības preces, tajā skaitā pat pārtiku.