Blog

Spožā atgriešanās

Real EstateCelš uz Star City ir izbrau­kāta divu joslu šoseja, kas vijas caur no­plukušām Jangonas nomalēm, ved pāri diviem sarū­sējušiem til­tiem un gan­drīz stundu vēlāk beidzas brīnišķīgā salonā ar zāli noaugušā upes krastā. Reklāmas pla­kāts ceļmalā mani sveic «Rītdienas paraugpilsētā». Pēc nelīdzenā brau­ciena musonu lietū nekustamā īpašu­ma salons ir kā atvieglojums un maz­liet mīkla.

Aizdevums internetā

  Aizdevums internetā ir lielisks veids kā ātri aizņemties. Ir situācijas, kad nākas saskarties ar finansiālām grūtībām. Nepieciešams tikai nedaudz, lai atrisinātu nelielu problēmu vai pēkšņi radušos izdevumus. Aizdevums internetā var kļūt par ērtu un ātru veidu, kā aizņemties un viegli turpināt dienas gaitas.

Kā izvēlēties trenažieri mājām?

hantele treniņiem

Lai izvēlētos tādu trenažieri mājās, kas spētu sniegt vēlamo rezultātu, nepieciešams padomāt, pirms tā iegādes un ņemt vērā vairākus nopietnus faktorus.

Pirmkārt – izvēloties trenažieri mājām vispirms padomājam par to, kādam mērķim to grasāmies iegādāties. Veselības uzlabošanai, svara zaudēšanai, formas uzturēšanai, sportiskāka dzīvesveida piekopšanai vai vienkārši kā elementu mājoklī, kad retu reizi, uznākot iedvesmai, to izmantot (jā, arī tādam mērķim var iegādāties trenažieri – apziņa, ka tuvumā ir iespēja sev tīkamā laikā nodarboties ar kādu sev tīkamu fizisku aktivitāti).

Mašīnas apdrošināšana.

Honda automašīna

Viens no jautājumiem, kurš skar ikvienu autovadītāju – apdrošināšanas iespējas un kādos gadījumos tā varētu būt noderīga. Noteikti ikviena no mums, pat tie, kuriem nav automašīnas, ir dzirdējuši vārdus „OCTA” un „KASKO”. Mēģināsim tikt skaidrībā un saprast ar ko šīs divas polises atšķiras.

Skaistumkopšana kā dzīvesveids

SkaistumkopšanaSkaistumkopšana lielā mērā ir saistīta ar attieksmi katram pašam pret sevi. Tā ir vēlme pēc maksimālas sajūtu un vizuālā tēla pilnības. Nav iespējams atdalīt garīgo ķermeni no fiziskā, tāpēc ir jārūpējas par šiem abiem komponentiem, lai sasniegtu vislabāko rezultātu. Tie ir visciešākā mērā saistīti un pakļauti viens otram.

Sagatavojis veselīgai ziemai

Sagatavojis veselīgai ziemai

Ziema ir tikai ne viens no skaistākajiem gadalaikiem, kuru varam pavadīt, sildoties pie kamīna vai brīvdienās slēpojot kalnos, šī sezona bieži vien atnes arī dažādas slimības. Kad ziema ir auksta un stabila, tad daudzi vīrusi savu darbību piebremzē, savukārt, kad šajā gadalaikā ir strauja laikapstākļu maiņa, tad arī vīrusi sasparojas. Ne visiem izdodas izvairīties no klepus un iesnām, kā arī citām problēmām. Nepatīkamās sajūtas, kas rodas, kad esi tikko pamodies, bet kaklā kaut kas skrāpējas un degunā jūtams aizlikums. Saaukstēšanās it kā nav nekas traks, bet noteikti katram no mums jau ir apnicis dakterēties. Ja esi viens no tiem, kurš negrib ziemā saaukstēties, tad jau tagad sāc gatavoties veselīgai ziemai.

Preču kontrole

Preču kontrole

Maza, brūna kartona kastīte absolūti nepiesaista uzma­nību, un vērt to vaļā nav ne­kādas intereses. Jūs noteikti man piekristu, ja vien ne­esat vendinga (tirdzniecības automātu) operators; tieši viņi ir latviešu uzņēmuma Vendon klienti un prot šo kastīti novērtēt. Šogad šis start-up uzņēmums apgrozīs vairāk nekā 200 tūkstošus latu. Mārtiņš Grandāns (36) ir pabeidzis Rīgas Ekonomikas augstskolu, strādājis telekomu­nikāciju uzņēmumā Aspiro, mediju koncernā MTG un citur, līdz 2008. gadā nonāca Drau­giem grupā, kurai bez sociālā tīkla jau toreiz bija virkne citu apakšprojektu.