Blog

Kā ēst veselīgi ar ierobežotiem naudas līdzekļiem

veselīgs uzturs

Nereti dienas skrējienā gadās attapties, ka pa dienu nav apēst nekas vērtīgs — vienmēr darbi sakrājušies, vienmēr nav laika kārtīgi paēst, kur nu vēl aizrauties ar gatavošanu. Tā nu pārtiekam no dažādām gatavām vai mājās uz ātru roku uztaisītām sviestmaizēm, pusfabrikātiem un tamlīdzīgiem produktiem. Visiem taču skaidrs, ka veselība no tādas pārtikas pārāk daudz neiegūst, pat tiek novārdzināta. Mūsdienu straujajā ritmā der aizdomāties ne tikai par to ko ēdam, bet par to, kā panākt, ka veselīgs uzturs neprasa pārāk daudz laika un naudas līdzekļu. Šajā rakstā nedaudz iezīmēsim veidus, kā ēst veselīgi un neiztērēt kaudzi naudas un laika!

Zobārstniecības klīnika Rīgā – Adenta

adenta zobarstniecibas klinikaJa Tev nepieciešami zobārstniecības pakalpojumi, kurus piedāvā augsti kvalificēts un labi apmācīts personāls, nodrošinot augstākās kvalitātes pakalpojumus, izmanto zobārstniecības klīnikas “Adenta” pakalpojumus! Klīnika ir atvērta jau 15 gadus, sniedzot klientiem augstvērtīgus pakalpojumus, kļūstot par lielāko un vienu no prestižākajām zobārstniecības klīnikām Latvijā. Šajā klīnikā strādā profesionāļi, kuru vienlaicīgi ir arī Rīgas Stradiņa Universitātes akadēmiskais personāls, tādā veidā nodrošinot augstu zināšanu līmeni un kvalitātes standartu.

Es zinu, kur tu esi

girl-with-binoculars

Krišam Halsam nepatīk, ja cilvē­ki Life360 lietotai dēvē par iz­sekošanas aplikāciju. Kompānijas līdzdibinātājs un vadītājs dod priekšroku terminam «informā­cijas apmaiņa par atrašanās vietu». SI bezmak­sas aplikācija ir radīta, lai visi ģimenes locekļi redzētu cits cita atrašanās vietu kartē – pro­tams, ar viņu piekrišanu.

Viesnīcu bizness

viesnica

Pēdējās divās desmitgadēs Ķīnas biznesa ceļojumu un tagad arī at­pūtas braucienu nozare piedzī­vojusi īstu uzplaukumu, tāpēc viesnīcu bizness ir sasniedzis vēl nebijušus augstumus, apkalpojot viesus, kam rūp kvalitāte. Visā valstī atvērts tūkstošiem viesnīcu. Konkurence ir sīva, bet jau tagad ir skaidrs, ka neviens nepiedāvā vairāk viesnīcu istabu kā Cji Dzji.

Personālie datori jebkurām prasībām interneta veikalā 220.lv!

Dators

Personālos datorus visbiežāk izvēlamies, jo tie kalpo ilgi, ir gana kvalitatīvi, jaudīgi un ja vēlamies iekārtot mājās savu darba staciju, kā arī, personālais dators bieži vien izmaksās nedaudz mazāk par jaudas un spēju ziņā līdzvērtīgiem portatīvajiem datoriem. Un, lai gan portatīvos datorus bieži izvēlas to mobilitātes un viegluma dēļ, personālais dators joprojām ir stabils savā nišā.