Blog

Medījuma gaļa

hunter

2050. gadā cilvēki ēdīs divreiz vairāk gaļas nekā tagad. Lai to nodrošinātu, ari jāsaražo būs divreiz vairāk. Sliktās ziņas: absolūtais pieaugums – 350 miljoni tonnu gaļas – ir vairāk, nekā šodien varam saražot, izmantojot visu produktīvo lauksaimniecības zemi. Lai pabarotu deviņus miljardus iedzīvotāju, industrijai būs jāmainās.

Mobilie telefoni ikviena gaumei.

laimīgs cilvēks ar telefonu

Mūsdienās mobilie telefoni vairs nepilda tikai zvanīšanas un īsziņu saņemšanas funkciju. Mobilie telefoni ļauj mums klausīties mūziku, spēlēt dažādas spēles, izmantot internetu, lietot miljoniem aplikāciju, kā arī izmantot citas telefona priekšrocības, ko piedāvā telefoni. Protams, ja meklē telefonu, kas pilda tikai zvanīšanas un ziņu sūtīšanas funkciju, varēsi atrast arī tādu, jo interneta veikals 220.lv piedāvā mobilos telefonus ikvienai gaumei. Šeit varēsi atrast vispopulārāko un pieprasītāko ražotāju telefonus, kuri spēs pārsteigt ikvienu.

5 fakti, ko der zināt par C vitamīnu

c vitamins tavai veslibai

Ziemā tieši C vitamīns ir labākais līdzeklis, lai uzlabotu imunitāti un cīnītos ar dažādām šim gadalaikam raksturīgajām kaitēm – iesnām, sāpošu kaklu, klepu. Dažādos rakstos varam uzzināt visai daudz informācijas par šo vitamīnu, tomēr ir daži fakti, kas izpelnījušies mazāku uzmanību. C vitamīns tevi vēl var pārsteigt!