Blog

Jaunu auto pirkt neatmaksājas

octa internetāNav pārsteigums, ka Latvijas iedzīvotāju galvenais pārvietošanās līdzeklis ir vieglā automašīna. Kā vēsta CSDD, Latvijā ir reģistrēti vairāk nekā 800 tūkstoši šāda veida spēkratu, no tiem – vairāk nekā 700 tūkstoši ir apdrošināti ar OCTA, turklāt daudzi autovadītāji uzskata, ka ērtākais veids, kā iegūt obligāto apdrošināšanu savā īpašumā, ir, pērkot OCTA internetā. No šiem statistika datiem izriet, ka aptuveni katram trešajam cilvēkam Latvijā ir personīgā automašīna, tai skaitā arī bērniem un pensionāriem. Patiesība ir nedaudz citādāka. Turīgās ģimenēs nereti ir pat vairāki auto uz vienu personu, turpretī nabadzīgākiem cilvēkiem šādu priekšrocību nav, viņiem bieži vien jāiztiek ar vienu, visticamāk, lietotu mašīnu uz visiem ģimenes locekļiem, protams, ja ir bijusi iespēja tādu vispār iegādāties. Bet kā tad ir patiesībā – vai izdevīgāk ir pirkt jaunu vai tomēr lietotu auto?

Batuts ar aizsargtīklu vai bez aizsargtīkla – Ko izvēlēties?

batuts ar aizsargtīklu
Vasaras atpūtai batuts dārzā ir lieliski piemērota izklaide. Turklāt tas patiks gan bērniem, gan arī pieaugušajiem. Laiku pa laikam dzirdam, ka batuts nav tā drošākā izklaide bērniem. Tomēr, ja vien pareizi aprīkots, batuts var būt pavisam droša atrakcija. Protams, arī bērniem tomēr vajadzētu pastāstīt, ko nozīmē droša batuta izmantošana un ko noteikti nevajadzētu darīt, atrodoties uz batuta. Kad pirmie drošības pasākumi veikti – un tā patiešām ir saruna ar bērniem par drošību, varam pievērsties otrajam solim – batuta aprīkošanai, lai tas būtu drošs bērniem.

Kā nopirkt veļas mašīnu? Mans stāsts no pieredzes…

veļas mašīnas izvēleNeviena tehnika nav mūžīga – ik pa laikam kaut kas saplīst, pārstāj darboties vai sāk darboties tā, ka praktiski vairs nav izmantojams tā primāri paredzētajam mērķim. Protams, gadās arī tā, ka ne tikai vien tehnika vainīga, bet arī paši nepareizi apejamies ar tehniku un tā rezultātā kaut kas salūzt un nākas aizvietot veco ar jauno. Atceros, pašai pirmajai veļas mazgājamajai mašīnai, kas tikai pāris mēnešus bija nokalpojusi, dēls salauza durvis. Nesaprotu, kur padsmitniekam tik liels spēks, bet nesagaidīja viņš brīdi, kad veļas mašīna būs devusi vajadzīgo signālu “var atvērt”, nepacietība, laikam. Toreiz gan durvis vienkārši tika nomainītas un ierīce nokalpoja vēl ilgi. Bet nu (gan jau cita veļas mašīna) sākusi izdot trokšņus, kas neliecina, ka tā vairs ilgi turpinās kalpot un pasargāt mani no papildus darbiem, mazgājot veļu ar rokām. Saprotu, laicīgi jāmeklē aizstājēja, lai nesanāk tā, ka palieku bez veļas mašīnas, bet nomainīt nav ar ko.

Dārza siltumnīcas lētāk – Nr. 1 interneta veikalā Latvijā

dārza siltumnīca

Ja esi sācis aizdomāties par sava mazdārziņa iekārtošanu, kur būtu iespējams audzēt pašiem savus gurķus, tomātus, dilles un citus garšīgus dārzeņus un garšvielas, tad ienāc interneta veikalā 220.lv. Šeit varēsi atrast savam maciņam atbilstošas siltumnīcas, kā arī siltumnīcu piederumus, kas ļaus izbaudīt dārzniecības priekšrocības. Interneta veikala 220.lv plašajā piedāvājumu klāstā piemērotāko siltumnīcu sev varēs atrast ikviens, neatkarīgi no sava maciņa biezuma, jo regulāri tiek piedāvātas dažādas atlaides, akcijas, kā arī īpašie piedāvājumi, kas ļauj iegādāties siltumnīcas par vēl izdevīgākām cenām nekā veikalā.