Blog

Festivāli un aptieciņa, ko der tajā likt iekšā?

apothekaJau atkal mūs priecē krāsainais festivālu laiks, kad dažādās Latvijas, kā arī citās pasaules vietās norisinās aizraujošas mūziķu uzstāšanās, cilvēki uz dažām dienām pārceļas uz dzīvi telšu pilsētiņā un izbauda neatkārtojamo festivāla noskaņu. Lai festivālu varētu pavadīt pēc iespējas patīkamāk, ir svarīgi, lai līdzi būtu vairākas svarīgas higiēnas un medicīnas lietas. Piedāvājam sarakstu ar festivālu aptieciņas musthave, lai pasākumu varētu pavadīt bez liekiem uztraukumiem.

Kondicionēšanas sistēmu apskats jeb kondicionieru veidi – Uzzini ko izvēlēties!

kondicionieriGan veikalos, gan arī interneta veikalos mūsdienās var sastapt ļoti plašu gaisa kondicionieru piedāvājuma klāstu. Ir gan vairāki ražotāji, gan arī dažādi parametri. Tie, kuri nav īsti lietas kursā par to, ko katrs parametrs nozīmē, bieži vien apjūk lielajā piedāvājuma klāstā un nezina, kuru no gaisa kondicionieriem iegādāties. Šajā rakstā vēlamies sniegt noderīgus padomus, kas ļaus uzzināt, ko nozīmē visi gaisa kondicionieru kritēriji un kam pievērst uzmanību, izvēloties savai telpai piemērotāko gaisa kondicionieri, kas karstajās dienās spēs kvalitatīvi atdzesēt telpu un radīt patīkamu svaigumu.

Nokia atgriezīsies viedtālruņu un planšetdatoru tirgū jau pavisam drīz!

planšetdatoriNokia mobilos telefonus pazīstam un zinām, ka vienus no uzticamākajiem, kvalitatīvākajiem un labākajiem. Tiesa, citi zīmoli arī nav sliktāki, tomēr Nokia 3310 ir kļuvusi par klasisku neiznīcināmā mobilā tālruņa paraugu. Un, lai gan pēdējos gados Nokia viedtālruņi nav piedāvāti ar tādu pašu intensitāti patērētājiem, kā Samsung vai LG piedāvā savus izstrādājumus, tomēr pavisam no tirgus Nokia nav pazudusi. Pavisam nesen Somijas telekomunikāciju tehnoloģiju kompānija «Nokia» paziņoja, ka plāno atgriezties globālajā mobilo telefonu un planšetdatoru tirgū.