Blog

Izvēlamies sporta apģērbu skriešanai!

sporta apģērbsSporta aktivitātes ir vēlamas un nepieciešamas ne tikai vasarā,  bet arī rudenī. Ja pavasari vēlamies sagaidīt labā formā un pie labas veselības – nododamies sportošanai arī rudenī un ziemā. Skriešana ir viena no vienkāršākajām sportiskajām aktivitātēm, ko var uzsākt jebkurš – nav jādodas uz sporta zāli vai jāveic būtiski finansiāli ieguldījumi. Tiesa, viena jānopērk labs skriešanas apģērbs vēsākam laikam.

Kā izvēlēties šujmašīnu?

šujmašīnasPirmajā brīdī varētu likties, ka šujmašīnas izvēles process ir viena no sarežģītākajām lietām pasaulē. Tieši tāpēc vēlamies tev sniegt pāris noderīgus padomus, kas atvieglos tev izvēles procesu, un varēsi iegādāties labāko šujmašīnu, atkarībā no mērķa kādam to vēlies iegādāties. Ja esi iesācējs, tad tev nav nepieciešama šujmašīna, kas maksā daudz, pietiks ar šujmašīnu, kas ietilpst vidējā cenu diapazonā. Ja meklē sev šujmašīnu ar kuru atjaunot un radīt dažādus audumus, esi nonācis īstajā vietā!

Veseli zobi visa mūža garumā? Tas ir iespējams!

zobu veselībaPirms vairākiem desmitiem gadu, dzirdot vārdu “zobārstniecība”, cilvēkiem uzreiz radās asociācijas ar zobu raušanu vai urbšanu. Taču, pateicoties šīs nozares attīstībai, cilvēkiem ir pieejami dažādi citi pakalpojumi, kas saistīti tieši ar mutes dobuma veselības profilaksi. Šādu iespēju piedāvā arī zobu higiēnisti.

Kas labāks? Cukura vaksācija jeb šugarings vai klasiskā vaksācija?

cukura-vaksacija

Tie, kas ikdienā izmanto skaistumkopšanas salonu pakalpojumus, noteikti zina atšķirību starp šiem diviem vaksācijas veidiem. Tomēr kāds, kas tikai tagad apsver domu atbrīvoties no nelabvēlīgajiem matiņiem salonā, galvā droši vien domā – vai tiešām cukura epilācija tik ļoti atšķiras no klasiskās vaksācijas?

Dzimumzīmju diagnostika un ārstēšana Rīgā

diagnostika

Dzimumzīmes ir mazi ādas veidojumi, kas radušies no pigmentšūnām, kas atbild arī par ādas veidojuma krāsu (pigmentu). Visbiežāk tās ir brūnā krāsā, lai gan tās var būt gan tumšākas, gan arī ādas krāsā; tās var būt plakanas vai izvirzītas, gludas vai raupjas; tās parasti ir apaļas vai ovālas ar gludu malu.