Blog

Biežāk sastopamās ādas problēmas un veidi, kā tās novērst

ādas kopšanaSkaista, starojoša un veselīga āda rotā cilvēka izskatu daudz efektīvāk, kā jebkura veida dekoratīvā kosmētika, apģērbs vai dārgs aksesuārs. Tieši ziemas periodā, kad tuvojas dažāda veida saviesīgi pasākumi, balles vai kāda sen gaidīta koncerta vai teātra izrādes apmeklējums, ikviens vēlas izskatīties labi, neraizējoties, par dažāda veida sejas problēmām, kas ziemas periodā var rasties teju ikvienam no mums.

Profesionāls CV un tā izveidošana

profesionals-cv dazadi-viriesu-apgerbi

Iespējams, pašu pirmo CV izveidoja Leonardo Da Vinči pirms vairāk kā 500 gadiem. Kopš tā laika daudz kas ir mainījies, un mūsdienās ir ļoti svarīgi sagatavot kvalitatīvu tā sauktā dzīves gājuma aprakstu. Jāsaka gan, ka potenciālie darba ņēmēji joprojām pieļauj tajos daudz kļūdu. Tāpēc šajā rakstā vēlos parunāt tieši par to, kā labāk sagatavot kvalitatīvu Curriculum Vitae jeb dzīves aprakstu. Kāpēc? Tāpēc, ka manai meitai to skolā, piemēram, nemāca. Nupat viņa ir sasniegusi vecumu, kad būtu spejīga pa vasarām arī pastrādāt. Es satraucos, taču labākais, ko varu darīt, ir atbalstīt un palīdzēt.

Kas jāzina, ja vēlamies kafijas automātu ar kafijas pupiņām (iebūvētām dzirnaviņām)?

 

kafijas automāti ar kafijas pupiņāmPirms pērkam kafijas automātu, vienmēr vispirms domājam par to, kādu kafiju vēlamies baudīt. Iespējams iegādāties tādu iekārtu, kura maksā vien pārdesmit eiro, pagatavošana ir ārkārtīgi vienkārša un ātra, tomēr, vai arī sanākusī kafijas tase būs tik garšīga? Kafijas (labas kafijas) pagatavošana prasa gan nedaudz zināšanu, gan patiešām labu kafijas automātu. Viens no uzskatiem – garšīgāka kafija ir tad, ja tā tiek pagatavota tieši no veselām kafijas pupiņām. Tiesa, tomēr arī tad automātam, kas pagatavo kafiju, jābūt labam. Lai pagatavotu kafiju no pupiņām, kafijas dzirnaviņas ir obligāta prasība procesā. Bieži vien labākajos kafijas automātos ir iebūvētas kafijas dzirnaviņas, kur atliek vien iebērt noteiktu pupiņu daudzumu un tās tiek samaltas vajadzīgajam daudzumam – tik, cik vēlamies dotajā brīdī pagatavot kafiju, lai tā patiešām būtu svaigāka, aromātiskāka un garšīgāka. Jo svaigāka ir kafija, jo gardāks un aromātiskāks būs pagatavotais dzēriens. Jau gatava samalta kafija nav slikta, tomēr daudz patīkamāka smarža pārņem māju tad, ja virtuvi piepilda svaigi maltu kafijas pupiņu smarža, ko nespēj atkārtot neviens jau gatavas kafijas iepakojums.

Termoveļa – Lai arī ziemā ir silti!

            termoveļaZiemas periodā, kad sals un vējš aiz loga ir jāmāk saģērbties silti, lai nesaltu. Dabīgie materiāli kā kokvilna un vilna ir uzticami un spēj sasildīt un neļauj salt pat ļoti aukstā laikā. Ja plānots doties kādā mierīgā pastaigā un izbaudīt sniegoto dabu, tad ar siltu vilna džemperi būtu pietiekoši. Tomēr, ja plānots doties kādā fiziskā aktivitātē, piemēram, slēpot, tad biezais vilnas džemperis var izrādīties nepiemērots. Fiziskas slodzes laikā ķermenis svīsts un dabīgie materiāli kā vilna un kokvilna labi uzsūc mitrumu, bet to neaizvada no ķermeņa. Rezultātā esi sasvīdis un slapjš, kas noteikti nebūs patīkami, ja nāksies kādu mirkli stāvēt miera stājā. Šādā gadījumā var kļūt auksti un būs vēlme pārģērbties vai sasildīties.

Kad jāizvēlas labākā dāvana!

dāvanas internetāUz svētkiem vienmēr iestājas neliels stress un satraukums par to, ko īsti izvēlēties dāvanās saviem draugiem, tuviniekiem, radiem, paziņām un kolēģiem. Ziemassvētku apdāvināšanas tradīcija ir sena un tai sekojam diezgan cītīgi. Galvenokārt tāpēc, ka gan mums pašiem patīk saņemt dāvanas, gan arī patīk tā sajūta, ko iegūstam, apdāvinot citus. Tad, ja redzam, ka dāvanas saņēmēja sejā lasāms īsts prieks par saņemt dāvanu – arī mēs, kā dāvinātāji – jūtam noteiktu gandarījuma un prieka sajūtu.