Blog

Kā izvēlēties bērnam piemērotu automašīnas sēdekli?

automašīnu sēdekļiIkviens atbildīgs vadītājs lieliski zina, ka bērnu, kura augums nepārsniedz 135 cm, automašīnā ir jāvadā speciālā sēdeklī. Pretējā gadījumā vecāki riskē ar savas atvases veselību un pat dzīvību. Šobrīd automašīnas sēdekļu izvēle ir patiešām ļoti plaša, tādēļ vecākiem bieži rodas daudzi jautājumi, kā iespējams atbilstoši piemeklēt drošu un kvalitatīvu krēslu, tostarp tādu, kurā bērns varēs ērti justies. Uz visbiežāk uzdotajiem vecāku jautājumiem atbild Latvijas lielākā elektroniskā veikala 220.lv speciālisti.

Organiskie mulčēšanas materiāli

Viens no efektīvākajiem veidiem, kā kavēt nezāļu izplatību un uzlabot augsni dārzā, ir mulčēšana. Šajā procesā tiek izmantoti […]

Lietas, kas ikvienam autovadītājam būtu jāzina par akumulatoriem

auto akumulatoriKad iegādājamies automašīnu, apzināmies, ka tā prasa noteiktas rūpes, kā arī zināšanas. Ir pašsaprotami, ja esam informēti par svarīgākajām mašīnas sastāvdaļām un to darbību, jo, kad kaut spēkratam kaut kas atgadās, ir svarīgi, lai zinām, kura detaļa nedarbojas tā, kā vajadzētu. Piemēram, auto akumulators. Šī ir mašīnas sirds, jo nodrošina transportlīdzekļa darbību. Diemžēl gadās, ka akumulators pārstāj veikt savas funkcijas pārāk ātri, un tas jāmaina. Aplūkosim svarīgākās lietas, kas būtu jāzina par auto akumulatoriem.

Fotoaparāti starp „ziepju traukiem” un digitālajām spoguļkamerām

fotoaparātiNesen bija nepieciešams vienai pazīstamajai ieteikt, kādu fotoaparātu izvēlēties. Fotoaparātu viņa izmanto reti, visbiežāk ceļojumu un atvaļinājuma laikā, reizēm kolēģu pasākumos un svētkos. Kopā paskaitot, tas tiek izvilkts reizi divos mēnešos. Interneta veikalā 220.lv viņa izvēlējās vairākus variantus un palūdza padomu, kuru pirkt. Atmešanas veidā palikām pie maza kompakta Sony un nedaudz lielāka Kodak fotoaparāta ar labu izliekumu rokai un garu izvirzāmu objektīvu.

Ziemassvētku dāvana vīriešiem, kas sniegs daudz emociju

ziemassvetku-davana-viriesiem

Dāvanas izvēle vīrietim patiesi var kļūt par ļoti sarežģītu un laikietilpīgu procesu, jo  parasti vīriešiem (tai skaitā arī man) nepatīk sīkumi un neizmantojamas lietas. No otras puses, viņu uztverē praktiskas un patiešām novērtējamas dāvanas parasti mēdz būt dārgākas kā pieļaujamais budžets. Labi atzīta dāvana vīrietim varētu būt, piemēram, zīmola pulkstenis, sporta zāles apmeklējums gadam, ieejas biļetes uz mīļākās grupas koncertu vai basketbola komandas abonements utt.