Blog

Lai “neiepirktos” pērkot smaržas

smaržas internetāIegādājoties smaržas internetā bieži vien domājam – nopirksim oriģinālās smaržas vai tomēr kādu mistisku pakaļdarinājumu, kas nebūt nesmaržos tā, kā oriģināls? Šāds jautājums, jo īpaši, pērkot internetā smaržas, ir gaužām saprotams! Un tomēr – ja iegādājamies pareizajās vietnēs un rūpīgi sekojot līdzi visiem “brīdinājuma signāliem”, viltotu smaržu iegādes iespēja sarūk līdz minimumam.

Sagatavojies dārza svētku sezonai – iegādājies nojumi!

nojumesPlānojot pasākumu vai vienkāršu draugu sanākšanu āra apstākļos, vasarā, domājam par dažādām detaļām. Viens no svarīgākajiem punktiem noteikti būs garda un daudzveidīga maltīte, kā arī, protams, dzērieni. Taču, zinot to, cik reizēm nepastāvīgi mēdz būt laika apstākļi Latvijā, uzmanība jāpievērš arī vietai, kur ciemiņi pulcēsies. Vai tas būs tikai galds ar krēsliem dārzā? Vai arī labāk tomēr būtu padomāt par nojumes iegādi?

Ko mēs uzskatām par nelaimi?

īpašuma apdrošināšanaKā tas pieņemts, cik cilvēku, tik viedokļu. Tieši tāpēc arī par nelaimi un nelaimes gadījumu katrs mēs uzskatām kaut ko citu. Kādam nelaime būs nopietnāka trauma, nelaime ar auto, mājokli. Kādam citam nelaime būs ar kafiju apliets dators, pazudis naudas maks vai vēl kāda cita nepatīkama situācija. Tas, kā definējams “nelaimes gadījums” atkarīgs no katra cilvēka individuālā viedokļa par to, kas īsti ir slikti un cik nopietni tas rada diskomfortu viņa ikdienas dzīvei un darbībai.