Blog

Kā izdevīgi iepirkties?

dīvāni akcijaIzdevīgi iepirkties vispār ir izaicinājums. Ne tāpēc, ka tas nebūtu iespējams, bet gan tāpēc, ka rūpīgi jāplāno, jāzina vajadzīgā informācija un jāseko pareizajām lapām internetā. Bet kuram gan tam mūsdienās ir laiks?

Un tad nu izvēlamies labāk patēriņa kredītus, kredītkartes un visādi citādi – preces uz nomaksu, iegādājoties tagad, tūliņ… un dārgāk!

5 biežākās problēmas ar jumtiem, un kā no tām izvairīties

 

jumti internetāMēdz teikt “neskati vīru no cepures”, bet, ieraugot ēku, ir diezgan grūti neievērot arī tās jumtu. Protams, šī mājas daļa nekalpo tikai kā daļa no kopējā tēla – tā arī aizsargā celtni no ārējās vides ietekmes, nodrošina stabilitāti un labsajūtu tās iemītniekiem. Diemžēl laika apstākļi, gaisā esošās gāzes un arī laika zobs var negatīvi ietekmēt jumta kvalitāti un funkcionalitāti.

Breguet rokaspulksteņu unikalitāte


breguet rokaspulksteņi

Kādā no ieprieksējiem rakstiem jau minēju, ka tuvākajā laikā plānoju iegādāties Šveices rokas pulksteni. Jā, tikai nesen es sapratu, ka tā var būt nozīmīga investīcija, kuras vērtība ar gadiem, iespējams, tikai pieaugs. Pirms šāda pirkuma veikšanas vēlos gan pārliecināties, kura zīmola pulkstenis man varētu būt vispiemērotākais. Šoreiz apskatīšu vienu no Šveices pulksteņu celmlaužiem- Breguet.

Dibinātājs Abraham-Louis Breguet (1747-1823) bija liels pulksteņu entuziasts. Neviens pulksteņu ražošanas aspekts nepalika neizzināts, un viņa atklājumi hronoloģijas mākslā bija nenovērtējami nozīmīgi un aptvēra plašu spektru. Jau karjeras sākumu iezīmēja nozīmīgi izgudrojumi – tā sauktais “perpétuelle” pulkstenis, ko nevajadzēja uzvilkt mehāniski. Tāpat arī skaņas signāla ieviešana pulksteņiem, kas atzīmēja konkrētu laika periodu, un pirmā trieciena aizsardzība rokaspulksteņa balansa asij. Viņa pulksteņus gribēja valkāt viss sabiedrības krējums. Pat Luijs XVI un viņa karaliene Marija Antuanete bija Breguet pulksteņu mīļotāji. Neskaitāmie apbalvojumi un goda apliecinājumi nenoliedzami parādīja pulksteņmeistara izcilo devumu un mantojumu, kuru saglabā dzīvu viņa pēcteči vēl šodien.