Kā izvēlēties kondicionieri?

kondicionieri dzīvoklimPienācis mirklis, kad saule sāk sildīt pamatīgāk un ir telpas, kurās kļūst stipri par karstu.

Projektētāji arvien vairāk jaunās celtnes projektē, izmantojot fasādēs stiklus, kas dod labu gaismas caurlaidību, taču ja logos ir tiešie saules stari, tad ir jādomā arī par kondicionieru ierīkošanu.

Ja saprotat, ka vēlaties iegādāties kondicionieri, tad jāpievērš uzmanība preces jaudai, energoefektivitātei, piedāvātajām funkcijām un uzstādīšanas noteikumiem.

Jaudai jābūt atbilstošai Tavu telpu platībai, kādu vēlies atvēsināt. Slikti būtu izvēlēties kondicionieri ar mazāku jaudu, jo tad tas nespētu pildīt savas funkcijas atbilstoši Tavām prasībām, līdz ar to Tev tas būtu jāieslēdz biežāk un tas ātrāk nolietotos.

Atbilstoša energoefektivitāte ne tikai samazinās elektrības patēriņu, bet arī ļaus drošinātājiem droši strādāt un nepārkarst.

Izvēloties savu kondicionieri, izpēti arī tā piedāvātās funkcijas. Mūsdienās tās ir daudz – gaisa atdzesēšana un sildīšana, arī ventilācija. Labs variants ir kondicionieri, kas piedāvā automātisko režīmu, kas tiek iestatīts atkarībā no tā, kādu temperatūru Tu vēlies savā telpā. Tev nebūtu vairāk jāuztraucas par temperatūras regulēšanu, kondicionieris to izdarītu Tavā vietā.

Kad būsi iegādājies savu kondicionieri, svarīgi to ir atbilstoši uzstādīt. Lielākajai daļai kondicionieru ir nepieciešama profesionāla montāža, lai vēlāk nerastos ierīces bojājumi vai darbības traucējumi. Ja montāža būs bijusi atbilstoša, tad varēsi arī izmantot garantiju, ko veikals piešķir visiem pirkumiem.

mājas augi

Galvenie kondicionieru veidi ir:

Logu kondicionieri – to uzstāda blakus logam vai loga ailēs. Tam ir augsta dzesēšanas jauda un viegla uzstādīšana, taču tas ir diezgan skaļš, tāpēc nederēs telpās, kur nepieciešams klusums.

Split – sistēmas – kondicionieri sastāv no iekšējā un ārējā bloka, iespējams ievietot jebkurā telpā. Tie ir klusi, efektīvi un darbināmi ar pulti. Piemēroti arī tiem, kas meklē kondicionieri dzīvoklim. Taču dārgi un uzstādāmi tikai ar meistara palīdzību.

Mobilie gaisa kondicionieri – ar nelielu jaudu, mobili modeļi uz riteņiem, kurus var izmantot arī mazās telpās. Siltais gaiss tiek izvadīts ar pievienotu cauruli. Kā trūkumu varam minēt skaļumu, ko tas radīs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *