Kā izvēlēties zāles pļāvēju?

benzīna zāles pļāvēji, trimmeriKad plāno iegādāties zāles pļāvēju savam mauriņam, tad apjukt var no plašā veikalu piedāvājuma. Mūsdienās ir izstrādāti modeļi, kas ir ērti attiecīgām Tava zālāja vajadzībām.

Pirmais, kas Tev vajadzīgs, noformulēt kādam uzdevumam Tev šis zāles pļāvējs ir vajadzīgs, vai pļaujamā platība ir neliela un Tu vari iztikt ar pavisam vienkāršu ierīci, vai zālājs ir liels un Tev vajadzīga daudz jaudīgāka tehnika.

Nākamais, kas ir jāizvēlas, kāda ierīce Tev būs piemērotākā – elektriskā, benzīna vai akumulatora. Katrs no tiem ir ar saviem plusiem un mīnusiem, tāpēc Tev ir jāsaprot kurš varētu būt Tev visērtākais risinājums.

Elektriskie zāles pļāvēji ir piemēroti mazām zālāju platībām, jo tiem ir samērā neliela jauda un tie ir ierobežoti savā kustību amplitūdā, tie ir pieslēgti ar elektrības vadu. Ja izvēlies šo variantu neaizmirsti arī ievērot drošību lietošanas laikā un zāles pļāvēja uzglabāšanas vietā.

Benzīna zāles pļāvēji ir piemēroti arī lielu un plašu teritoriju pļaušanai, tie ir jaudīgāki un ērtāk vadāmi. Taču tiem ir vajadzīga regulāra apkope un piemērota degviela. Starp citu, arī trimmeri ir lieliska izvēle plašāku teritoriju appļaušanai.

Akumulatoru zāles pļāvēji ir populāri dēļ to klusās vadības, tie būs vairāk piemēroti nelielu teritoriju pļaušanai, saistībā ar to, ka tos regulāri nākas uzlādēt.

Vēl izvērtējot zāles pļāvējus, pievērs uzmanību tam, kā tiks savākta noļautā zāle. Zāles pļāvēji tiek piedāvāti ar dažādām funkcijām, daži nopļauto zāli savāc pieliktā grozā, daļa pļāvēju zāli izkaisa un tad to nākas savākt pašiem. Ir arī tādi pļāvēji, kas zāli sasmalcina un, tādejādi, zālājam rodas dabisks mēslojums.

Vēl pievērs uzmanību vai Tavam izvēlētajam zāles pļāvējam var izmainīt zāles pļaušanas augstumu, kādā asmeņi tos pļauj.

Ja Tev ir ļoti plaša teritorija ko jāapkopj, tad Tev piemēroti varētu būt tādi varianti kā pļāvēji – pašgājēji, vai zālāju traktori, kam priekšā piemontēts zāles pļāvējs. Tie būtiski atvieglotu Tev darbu un trakota tipa pļāvēji varētu būt izmantojami arī ziemās, komplektējot tos kā sniega šķūri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *