Kā nodarbināt bērnus pagalmā?

dārza nojumes Vasara nemanāmi tuvojas rudenim, tāpēc pēdējais laiks steigt izmantot laiku, kad vēl ir iespējams atpūsties ārpus telpām – tepat pagalmā. Protams, bērni spēlēties pagalmā noteikti varēs arī ziemā, piemēram, ceļot sniegavīrus, taču šoreiz par izklaidēm vasarā, jo tā vēl turpinās. Un tā šajā rakstā pastāstīsim tev par piecām foršām izklaidēm.

 Mākslas darbu radīšana

 Lielākoties pagalmos ir novietotas dārza nojumes. Tās labi var izmantot karstajā laikā, lai bērni pārāk saulē nesakarst. Zem dārza nojumes varēsiet ierīkot īstu mākslinieka darbnīcu.

Viss, kas tev vajadzīgs – ūdens, otas un krāsas. Ārā nebūs jābaidās arī par to, lai netiktu nosmērētas mēbeles un citi piederumi. Un tā, izklaides var sākties! Kurš uzzīmēs viskaistāko dabas ainavu?

  Ēnu teātris

 Mēdz teikt, ka viss jaunais ir labi aizmirsts vecais. Bērni noteikti būs sajūsmā par ēnu teātri, kurš spēlēts noteikti tika arī tavā bērnībā. Un viss kas jums būs nepieciešams ir palags, apgaismojums un izdoma. Bet ja nu ēnošana kādu iemeslu dēļ neizdodas, tad ņemot palīgos mīkstās mantiņas varat izdomāt jautru leļļu teātra izrādi.

 Izlēkāšanās uz batuta

  Pagalmā, kurā aug bērni, noteikti ir nepieciešams batuts. Šis bērniem būs biežs laika kavēklis  un bērnus spēs nodarbināt pat stundām ilgi. Te gan jāpiemin, ka uz batuta ir jāievēro drošības noteikumi un batuts jātur tādā vietā, kur tas būs ērti pārredzams pieaugušajiem.

 Paslēpes

Arī šī ir populāra spēle un to spēlējis ir teju ikviens. Paslēpes varat spēlēt, kad ciemos ieradušies draugi un radi, jo lielākā kompānijā spēlēt paslēpes būs aizraujošāk. Pirms spēles noteikti vienojieties par kopīgiem noteikumiem, lai kāds slēpnī nenosēž stundām ilgi.

Klasītes

Šī spēle ir pateicīga ar to, ka pat bez speciāliem aksesuāriem var kārtīgi izpriecāties. Ja pagalma teritorijā tas iespējams, tad bērni priecāsies, ja līnijas būs uzkrāsotas ar ūdensizturīgu krāsu, lai spēlei varētu pievērsties, kad vien tas ienāk prātā arī ja krītiņi ir beigušies.

Kvalitatīvas dārza nojumes (meklēt https://220.lv/lv/mebeles-un-interjers/darza-mebeles/darza-nojumes-un-lapenes), spēles, batuti un citi aksesuāri skaistai vasarai atrodami interneta veikalā 220.lv!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *