Kādu trenažieri izvēlēties treniņiem mājās

trenažieri sportošanai mājās Vasarā ir iespējams skriet ārā vai atrast sporta laukumu, kur pieejami āra trenažieri.  Kad paliek vēsāks, ļoti daudzi uzsāk treniņus sporta zālēs.

Sporta klubus nereti apmeklē daudz cilvēku un dažreiz nākas gaidīt, kamēr iepriekšējais cilvēks pabeidz trenēties.

Lai izvairītos no šādās situācijām, ierīko nelielu sporta zāli mājās! Šādā veidā Tu ietaupīsi laiku, līdzekļus un varēsi pilnībā izbaudīt treniņus. Pirms iegādājies trenažieri sportošanai mājās, izmēri telpas platību. Pārdomā telpas iekārtojumu, lai Tev būtu ērti iesildīties, trenēties, novietot ūdens pudeli, dvieli un citas nepieciešamās lietas.

Lai iegādātos sev piemērotu trenažieri, konsultējies ar sporta treneri. Sporta nodarbības sniegs labus rezultātus tikai tad, ja skaidri zināsi treniņu mērķi.

Eliptiskie trenažieri

Ja pēc konsultācijas ar treneri esi nolēmis attīstīt krūšu, roku vai muguras muskulatūru: izvēlies eliptisko sporta inventāru! Tas uzlabos fizisko izturību, sirds un asinsvadu sistēmu.

Izvēlies velotrenažieri, ja gribi nostiprināt kāju un muguras muskuļus. Šāda veida sporta aprīkojums ir piemērots visa vecuma cilvēkiem, neatkarīgi no fiziskās sagatavotības. Tu pats varēsi izvēlies atbilstošāko treniņa programmu un intensitāti.

Ja treniņu mērķis ir samazināt svaru, izvēlies skrejceliņu. Skriešanas laikā tiks nodarbinātas visas muskuļu grupas un paātrināsies vielmaiņas procesi.

Multifunkcionālie trenažieri

Ja vēlies nostiprināt roku, kāju, plecu, krūšu, augšdelma un apakšstilba iekšējos un ārējos muskuļus: izvēlies multifunkcionālo sporta aprīkojumu. Šie trenažieri ir aprīkoti ar atsvariem un trosēm, kas palīdzēs regulēt treniņu slodzi.

Trenējies mājās ar airēšanas trenažieri un nostiprini kāju, plecu un muguras muskuļus! Aktīvi trenējoties Tu sadedzināsi līdz pat 600 kalorijām! Tas piemērots gan iesāciem, gan profesionāliem sportistiem!

Lai veiksmīgi trenētos mājās, izvēlies atbilstošu sporta inventāru, kas piemērots Tavam augumam, svaram un plānotajai treniņu slodzei. Pirms preces iegādes, pievērs uzmanību ražotāja rādītājiem par ieteicamo svaru un izmantotajiem materiāliem. Izvēlies trenažieri, ar vismaz 2 gadu garantiju.

Nežēlo savus līdzekļus un iegādājies kvalitatīvu trenažieri! Labākos piedāvājumus, zemākās cenas un atlaides Tu atradīsi interneta veikalā 220.lv. Tavām ērtībām ir pieejama preču piegāde mājās!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *