Kas ir mūsdienu pirktais produkts – viedpulkstenis?

viedpulksteņi, aktivitātes aproces, sporta pulksteņi
attēls no shutterstock

Noteikti esi pamanījis, ka arvien populārāki kļūst viedpulksteņi, aktivitātes aproces, sporta pulksteņi, ko sākotnēji iecienījuši bija tieši sportisti, lai sekotu līdzi savām aktivitātēm un veselībai (lasīt vairāk). Taču kas īsti ir viedpulkstenis un kā tas var noderēt Tev?

Ērta un ātra, vienmēr pieejama informācija

Viedpulkstenis nozīmē, ka tas ir pulkstenis, kas savienots ar Tavu viedtālruni un visa svarīgā informācija, kas notiek Tavā telefonā parādās arī Tavā pulkstenī. Tas ir ērti, jo Tev nav jābūt klāt pie telefona, lai zinātu, ka Tev ir pienākusi ziņa, zvans vai e-pasts, jo pulkstenis Tev vienmēr būs uz rokas un Tev par to signalizēs. Atkarībā no tā, kādu viedpulksteni izvēlēsies, tam būs pieejamas opcijas, kas garantēs pulkstenī redzēt informāciju, kas Tev ir vajadzīga, piemēram, laika ziņas, facebook ziņas vai kas cits, kas Tavā gadījumā ir svarīgākais. Ir viedpulksteņi, ar kuriem vari atbildēt arī uz zvaniem un ziņām.

Palīgs veselīga dzīvesveida piekritējiem

Viedpulkstenim ir arī funkcija, kad tas seko līdzi Tavām darbībām un mudina Tevi dzīvot veselīgāk. Šis pulkstenis skaita Tavus nostaigātos soļus, noietos vai noskrietos attālumus un dienā patērētās kalorijas.

Taču šie pulksteņi seko līdzi arī Tavām aktivitātēm visas dienas garumā un mudina Tevi izkustēties brīžos, kad esi pārāk neaktīvs un brīdina Tevi, ja esi par daudz aktīvs un Tavs pulss ir augstāks nekā vajadzētu, ko pulkstenis nosaka pateicoties saviem sensoriem. Šī funkcija labi noder cilvēkiem, kas ir uzsākuši veselīgu dzīvesveidu, tādejādi pulkstenis tos vēl vairāk pamudinās kustēties.

Vēl ar pulksteņa palīdzību vari sekot līdzi savam dienas izdzertā ūdens daudzumam un savai miega kvalitātei.

Savienojams ar dažādām ierīcēm

Viedpulksteņus iespējams savienot ar dažādām elektriskām ierīcēm, kā, piemēram, bezvada austiņām, mūzikas atskaņotājiem vai televizoriem. Ir pat daži mašīnas ražotāji, kas piedāvā aplikāciju, lai varat ar savu viedpulksteni atrast savu automašīnu stāvlaukumā, redzēt tā degvielas daudzumu un auto akumulatora uzlādi, elektriskajām automašīnām.

Ja būsi aizmirsis, kur esi nolicis savu telefonu, tad viedpulkstenis Tev palīdzēs to atrast.

Biznesa vidē strādājošajiem aktuāli varētu būt aplikācija, caur kuru var savienoties ar prezentācijas programmu datorā un prezentēt savas prezentācijas ar pulksteņa palīdzību.

Ja esi viedpulksteņa meklējumos, tad svarīgi izpētīt kādas iespējas piedāvā konkrētais modelis un vai tas savienojams ar Tavu viedtālruņa modeli.

Iesakām iegriezties arī interneta veikalos, jo tur parasti ir draudzīgākas cenas.

Kad esi izvēlējies savu pulksteni, svarīgi, lai Tev būtu laiks to izpētīt un pielāgot savām vēlmēm un vajadzībām. Tikai palietojot savu viedpulksteni kādu laiku, varēsi saprast cik ērts palīgs tas Tev var būt ikdienā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *