Kā uzdāvināt lieliskas dāvanas?

lieliskas dāvanasJūtos ļoti pagodināts, kad manas izvēlētās un uzdāvinātās dāvanas patiešām novērtē. Arī es cenšos katru saņemto dāvanu novērtēt ar prieku un smaidu, arī tad, ja zinu – mājās šāds priekšmets jau ir, vai arī tas gluži nav man piemērots. Katrs, kas centies sarūpēt otram dāvanu, domājis tās labākās un gaišākās domas, un skaidrs, ka arī pelnījis pretī saņemt tikpat labu novērtējumu.

Un tomēr – man vienmēr gribas saviem draugiem, radiem un paziņām uzdāvināt tādas dāvanas, kuras atverot varu redzēt neviltotu smaidu, pārsteigumu un izsaucienus “Nu kā tu zināji!”.

Lieliskas dāvanas izvēlēties un uzdāvināt nav viegli. Ļoti labi jāpazīst cilvēks, kam grasies dāvanu pirkt, lai atrastu kaut ko trāpīgu, atbilstošu un reizē arī tādu, kas varētu būt vai nu vienkārši iepriecinošs vai arī praktisks un ļoti nepieciešams. Un ne visiem izdodas kļūt par lielisku dāvanu dāvinātājiem un meklētājiem.

Bet, ja ar nedaudz nopietnāku domu – cilvēkam, kurš mums ir tuvs un mīļš, jebkura dāvana, ko pasniedzam, šķitīs lieliska, jo īpaši vecākiem, mīļotajam cilvēkiem. Tieši tāpat kā mums bērnu zīmētās, līmētās un veidotās kartiņas šķiet neiedomājami lieliskas.

Un, ja vēlamies atrast patiesi lielisku dāvanu, neskrienam pa veikaliem, nelauzam galvu un neiespringstam uz nevajadzīgiem sīkumiem, bet meklējam internetā! Laikā, kad tehnoloģijas piedāvā tik daudz iespēju, interneta portāli, veikali un vietnes ir visīstāķā “zelta bedre”. Katrs tur var atrast piemērotākās preces sev, un tās, kuras iespējams dāvināt citiem. Turklāt ne tikai preces un lietas vien!

Piedāvājumā ietilpst arī dāvanu kartes, dažādi piedzīvojumi, koncertu un pasākumu biļetes. Vārdu sakot, viss, kas nepieciešams, lai dotos ciemos un pārsteigtu gaviļnieku ar patīkamu un tiešām lielisku dāvanu, ir atrodams internetā.

Tiesa, nāksies iegriezties veikalā pēc puķēm, tortes vai šampanieša, jo to, lai gan internetā iegādāties var, ar piegādi būs jāpaciešas nedaudz ilgāk, nekā iegādājoties kādu piedzīvojumu dāvanu karti, kas ir patiešām lieliska dāvana visām gaumēm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *