Rolex pulksteņi – Vai tiešām laba investīcija?

rolex pulkstenis

Pēdējā laikā, it īpaši šajā pandēmijas situācijā, vairākas reizes nācies dzirdēt runas par to, cik liela nozīme ir dažāda veida investīcijām, kuru atdeve mums var ļaut nodrošināt labāku dzīvi nākotnē.

Interesanti, kas nereti tiek runāts par ļoti neierastām investīcijām. Viens no labākajiem piemēriem varētu būt rokas pulksteņi. Un šajā sarunā īpaši izceļas tieši Rolex pulksteņi Varētu teikt, ka tie savu kvalitāti ir spējuši pierādīt visā pasaulē, kļūstot par iespējams populārāko zīmolu pulksteņu pasaulē.

Bet kāpēc tieši pulksteņi un kāpēc tieši Rolex

Jādomā, ka luksusa klases pulksteņi ieguvuši atpazīstamību kā laba investīcija tieši tāpēc, ka kvalitatīvu zīmolu veidotie darbi ir patiešām augstas kvalitātes. Turklāt, kā luksusa prece, to nevar iegādāties kurš katrs. Tas saistāms ar šo pulksteņu augsto cenu. Vēl jo vairāk, nonākot dažādu cilvēku pat gadsimtu veidotās paaudžu kolekcijās, to vērtība ar laiku tikai un vienīgi pieaug. 

Un šeit arī top skaidrs, kāpēc pulksteņus var uzskatīt par labu investīciju. To vērtībai pieaugot, attiecīgā pulksteņa īpašnieks nodrošina to, ka nākotnē to būs iespējams pārdot par ievērojami augstāku summu.

Šajā gadījumā tik tiešām ir vērts runāt par Rolex zīmola pulksteņiem, kas, kā jau minēts, ir plaši pazīstami visā pasaulē. Ja citi brendi cilvēkiem var neizsaukt nekādu reakciju, tad par šo zīmolu zina ikviens.

Vēl jo vairāk, tieši viņu veidotie pulksteņi ir tie, kurus iegādāties iespējams plašākam cilvēku lokam. Jo dažādās kolekcijās iespējams atrast arī vidējam iedzīvotājam daudz pieņemamākas cenas pulksteņus. Tas nozīmē, ka par augstas kvalitātes pulksteņa īpašnieku var kļūt teju ikviens.

Kas vēl padara tos tik īpašus?

Varētu teikt, ka Rolex ir svarīgs aksesuārs teju ikvienam, kas domā par stilu un prestižu, kā arī par pulksteņu modes attīstību un nozīmi ikdienā. Tas gan novedis pie tā, ka šis atpazīstamais zīmols kļuvis par vienu no tiem, kurš visvairāk cietis no nelegālās viltojumu tirdzniecības pasaulē. Tieši tāpēc iegādājoties šī zīmola ražojumus ir jābūt ļoti uzmanīgam un nekad nevajag ticēt, ka augstas kvalitātes pulksteni būs iespējams iegūt par dažiem desmitiem eiro. Starp citu, no īsta Rolex pulksteņa nevarēs sadzirdēt pulksteņiem tik raksturīgo tikšķēšanu. Rolex pulksteņa sekundes iet kā pa diedziņu. Tāpēc jāņem vērā, ka vērā ņemama investīcija sanāks tikai tad, ja savā īpašumā būsi ieguvis oriģinālu, nevis viltojumu.

Jādomā, ka neviens no jums patiesībā nevēlētos ikdienā nēsāt viltojumu. Šī zīmola pamatā ir tā radītāju Hansa Vilsdorfa un viņa svaiņa vīzija – radīt pulksteni, kas ir precīzs, drošs un vienmēr uzticams.

Nav šaubu, ka uzņēmējiem tas arī izdevās un tieši tas padara šos pulksteņus par tiešām labu investīciju, kas var garantēt lielākus ienākumus nākotnē. Par to  der aizdomāties īpaši šajā krīzes situācijā, kad varētu teikt, ka neviens neatteiktos no papildus ienākumiem vai uzkrājumiem.

Atbildot uz sākumā uzdoto jautājumu varu teikt, ka Rolex pulksteņi tiešām ir laba investīcija. To kvalitāte un plašā atpazīstamība garantē, ka par šī zīmola radītajiem pulksteņiem mēs vēl tik drīz noteikti neaizmirsīsim. Tā ir luksus klases kvalitāte, kas piestāvēs ikvienam, kurš vēlas kaut nedaudz izcelties pūlī. Tas lika domāt par to, ka arī man varētu būt pienācis laiks domāt par šāda pulksteņa iegādi.

Un ziniet, tā arī es izdarīju, iegādājoties sev Rolex Datejust, 41 mm, tepat Latvijā, Baltic Watches veikalā. Kurš gan nav sapņojis par Rolex pulksteni no zelta? Šis ir gandrīz tāds. Pa pusei, taču tas arī skaitās. Paskatieties paši. Īsts Rolex pulkstenis no zelta maksās sākot no 25’000 eiro. Negribētos atzīt, bet man līdz tādam līmenim vēl jāizaug. Varbūt, ja no advokāta  izdosies pāriet uz tiesneša profesiju, tad nopirkšu arī tādu. Man vēl jāpamācās.

Lai nu kā, jaunais Rolex Datejust ir veidots gan no zta, gan augstvērtīga nerūsējošā tērauda. Kā jau Rolex pulksteņiem raksturīgi, arī siksniņa ir šādu dārgmetālu veidojums. Nekas nav patīkamāks kā katru rītu  redzēt un sajust šo pamatīgumu un stabilitāti, ko sniedz Rolexa gadsimtiem krātās zināšanas, tradīcijas un panākumi.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *