Sadzīves tehnika interneta veikalā 220.lv

sadzīves tehnikaInterneta veikalā 220.lv plašā sortimentā pieejama dažāda sadzīves tehnika . Domājot par Jūsu mājokļa grīdas segumu uzkopšanu, veikals piedāvā Jums iegādāties gan putekļu sūcējus, gan to filtrus, maisiņus un dažādus citus putekļu sūcēju piederumus. Iepirkšanās internetā ir ātra un ērta, Jums tikai atliek izvēlēties sev piemēroto ierīces tipu.

Turpinājumā sniegsim kritērijus, pēc kuriem vadoties varēsiet atrast ierīci tieši Jūsu uzkopšanas vajadzībām.

Putekļu sūcēja veids

Veikalā 220.lv pieejami gan tradicionālie, gan industriālie, gan putekļu sūcēji – roboti. Lai izvēlētos sev atbilstošo, apsveriet, kādi ir Jūsu uzkopšanas paradumi un kādu telpu uzkopšanai šo ierīci lietosiet. Tradicionālie putekļu sūcēji noderēs ikdienas uzkopšanai. Visbiežāk tiem atšķirībā no putekļu sūcējiem – robotiem nav iebūvēta mazgāšanas funkcija, tomēr tie ir cenas ziņā ekonomiski un lieliski veic savu darbu.

Putekļu sūcēji – roboti ir cenas ziņā dārgāki, taču lielākais ieguvums šāda putekļu sūcēja izvēlē būs laiks, ko ekonomēsiet, kamēr ierīce pati veic mājas uzkopšanu. Turklāt atsevišķu ražotāju putekļu sūcēji – roboti veic ne tikai putekļu savākšanu, bet arī mitro grīdas tīrīšanu.

Putekļu sūcēja cena

Cenu diapazons šai elektroniskajai ierīcei ir patiešām plašs. Par putekļa sūcēja pirkumu Jūs varat atdot sākot no pāris desmitu līdz pat pāris simtu eiro. Apsveriet, vai vēlaties veikt ilgtermiņa ieguldījumu, vai Jūs apmierinās ierīce, kas cenas ziņā ir lētāka.

Putekļu sūcēja cena noteikti būs atkarīga no tā kapacitātes, papildu funkcijām, līdzi pievienotajiem piederumiem, kā arī citiem faktoriem. Atcerieties, ka arī konkrēti zīmoli tirgū ieņem noteikti pozīciju, tāpēc dažkārt izvēloties atpazīstamāko varat pārmaksāt.

Putekļu sūcēja putekļu savākšanas veids

Lai gan putekļu savākšana ir un paliek putekļu savākšana, var šķist, ka nav svarīgi, kādā veidā putekļu sūcējs paveic savu darbiņu. Tomēr ņemot vērā to, ka arī šai ierīcei būs nepieciešama tīrīšana, iesakām apsvērt, vai vēlēsieties putekļu sūcēju kurš darbojas cikloniski, kuram ir putekļu maisiņš, vai tādu, kuram šī maisiņa nav.

Cikloniskais putekļu sūcējs savāc putekļus konteinerā, līdz ar to, Jums nebūs jādomā par nemitīgu putekļu maisiņa tīrīšanu vai iegādi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *