Sagatavojis veselīgai ziemai

Sagatavojis veselīgai ziemai

Ziema ir tikai ne viens no skaistākajiem gadalaikiem, kuru varam pavadīt, sildoties pie kamīna vai brīvdienās slēpojot kalnos, šī sezona bieži vien atnes arī dažādas slimības. Kad ziema ir auksta un stabila, tad daudzi vīrusi savu darbību piebremzē, savukārt, kad šajā gadalaikā ir strauja laikapstākļu maiņa, tad arī vīrusi sasparojas. Ne visiem izdodas izvairīties no klepus un iesnām, kā arī citām problēmām. Nepatīkamās sajūtas, kas rodas, kad esi tikko pamodies, bet kaklā kaut kas skrāpējas un degunā jūtams aizlikums. Saaukstēšanās it kā nav nekas traks, bet noteikti katram no mums jau ir apnicis dakterēties. Ja esi viens no tiem, kurš negrib ziemā saaukstēties, tad jau tagad sāc gatavoties veselīgai ziemai.

Saņem mājas aptieciņu no Apotheka arī Tu

Apotheka vēlas Tevi iepriecināt, lai gada tumšais un aukstais laiks ienes kādu prieku. Tieši šī iemesla dēļ Tev ir iespēja iegādāties rudens akciju produktus un EUR 15 vērtībā un saņemt stilīgu Mājas aptieciņu zāļu uzglabāšanai. Tajā varēsi glabāt gan savas, gan savu mīļo ģimenes locekļu medikamentus. Viss, kas Tev ir jādara – jāiepērkas Apotheka aptiekās, kā arī interneta aptiekā – apotheka.lv EUR 15 vērtībā. Šī akcija ilgst līdz 31.oktobrim vai arī kamēr aptieciņas būs pieejamas.

Saaukstēšanās

Iesnas un klepus ir tipiska ziemas sezonas slimība, kuru noteikti ir piedzīvojis katrs no mums. Apotheka aptiekā Tev ir iespējams par izdevīgām cenām iegādāties dažādus bezrecepšu medikamentus ar kuru palīdzību, sagatavojoties ziemai Tu vari pasargāt sevi no saaukstēšanās. Piemēram, viens no medikamentiem, ko piedāvā Apotheka – Propolki tabletes ar C vitamīnu N16. Šīs tabletes satur dabīgu un no olbaltumvielām attīrītu propolisu, kā arī C vitamīnu. Šīs zāles lieto kakla un mutes dobuma aizsardzībai. Tā ir iespēja stiprināt organismu gadījumos, ja jūti, ka paaugstinās saaukstēšanās risks. Apotheka aptiekā atradīsi vēl arī daudzus citus medikamentus, kurus lietojot, samazinās varbūtība, ka šajā ziemā Tevi apciemos kāds vīruss.

Neaizmirsti stiprināt imunitāti

Viena no svarīgākajām lietām cilvēka dzīvē – cik spēcīga ir mūsu imunitāte. Tā ir organisma neuzņemība pret infekcijas slimību ierosinātājiem. Ar katru gadu Latvijā arvien vairāk parādās sēdoša darba darītāji, tāpēc pastāv liela iespēja, ka vasarā tomēr nav sanācis aizbraukt uz laukiem pie vecmāmiņas un uzkrāt visus nepieciešamos vitamīnus. Tomēr nenokart degunu, ja neesi vēl uzkrājis vitamīnus un norūdījies, jo ar Apotheka palīdzību to iespējams izdarīt arī tagad! Apotheka varēsi iegādāties kādu no uztura bagātinātājiem, kuri palīdzēs stiprināt Tavu imunitāti un mazinās iespēju ziemā saskarties ar saaukstēšanos vai citām slimībām, kas rodas, novājinoties imunitātei. Šajā periodā vari uzņemt apilaku jeb bišu māšu peru pieniņu. Tas ir unikāls biškopības produkts, ko izstrādā darba bites bišu māšu barošanai. Peru pieniņš spēs stiprināt Tavu imunitāti.

Un visbeidzot – smaidi! Atceries, ka stress uz organismu iedarbojas ļoti negatīvi, noārdot C vitamīnu un pavājinot imunitāti. Savukārt, kad pavājinās imunitāte, mūsu ķermenis kļūst uzņēmīgāks pret vīrusiem. Cīnies ar šiem vīrusiem un ienāc Apotheka internetveikalā. Šeit atradīsi gan uztura bagātinātājus, gan dažādus medikamentus, kas palīdzēs cīņā ar saaukstēšanos, kā arī zivju un krila eļļas, kā arī dažādus vitamīnus un minerālvielas. Ja pasūtīsi kādu no izvēlētajām precēm līdz 15:00, tad pasūtījumu ar vienu no izvēlētajiem piegādes veidiem saņemsi jau rīt!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *