Sludinājumi un vakances Liepājā unikālā mārketinga platformā

vakances Liepājā

Arī Liepājniekiem ir unikāla iespēja izmantot unikālu un inovatīvu platformu dalder.lv, kuras pamatā ir klasiskā sludinājumu sistēma Tā lietotāji sludinājumus var ievietot manuāli un automatizēti kā XML failus. Būtiski, ka sludinājumus var ievietot bez maksas un papildus izmantot maksas reklāmu.

Tādējādi turpmāk vakances Liepājā būs iespējams parādīt ļoti konkrētai mērķauditorijai un šo informāciju izcelt no pārējā satura, izmantojot dažādus mārketinga instrumentus, piemēram, piešķirt digitālus kuponus; dot īstermiņa atlaides, pārdot pakalpojumu vai preci kā dāvanu, vai realizējot kolektīvās iepirkšanās akcijas. Domājot par lietotājiem un to ērtumu, šīs iespējas jaunajā platformā ir 2-3 reizes lētākas, nekā pieejams citur.

Milzīgs ieguvums dalder.lv lietotājiem būs platformas modernais un intuitīvi lietojamais dizains, kā arī tā lietojamība, jo Dalder.lv sniedz gan jau zināmas funkcijas, gan funkcijas, kas ir pat pasaulē inovatīvas! Darba devējiem turpmāk izvietot vakances Liepājā būs vienkārši un ērti, izmantojot jaunās funkcijas, piemēram, lokalizāciju.

Dalder.lv būtiskākās atšķirības

Sīka administratīvā lokalizācija

Lai arī dzīvojam 21.gadsimtā, kad tieši elektroniski pieejamais saturs un tā lietošanas forma ir obligāta nepieciešamība, neviens cits sludinājumu portāls vai platforma līdz šim administratīvi sīki iedalījis informāciju Latvijā. Tāpēc dalder.lv katram novadam, pilsētai un pilsētas rajonam piedāvā iespēju izveidot savu reklāmas dēli.

Dalder.lv biznesa politika

Lielākā daļa sludinājumu segmenta tirgus spēlētāji paredz maksu par konkrēta apjoma informācijas ievietošanu, taču dalder.lv attīstītāji ir pārliecināti, ka informācijai ir jābūt bez maksas. Tieši pretēji – portāla sniegtās iespējas ļauj arī papildus nopelnīt, izmantojot jau iepriekš minētos mārketinga risinājumus un priekšrocības.

Mikro mājas lapas izveide par brīvu

Nereti gadās, ka mazie un vidējie uzņēmumi reģionos, t.sk. Liepājā, nevar atļauties paši izveidot mājaslapu vai ieguldīt līdzekļus, lai to modernizētu un pilnveidotu. Bieži arī uzņēmumu vadītājiem nav sapratnes, kā to darīt tā, lai tas mājas lapas izveide atmaksāto. Dalder.lv piedāvā bez maksas izveidot savu mikro mājas lapu, kas būs ne vien vizītkarte, bet arī vieta, kur pārdot savas preces vai pakalpojumus un meklēt darbiniekus. Nepieciešamās vakances Liepājā sludinājumi ērti aizvedīs uz mikro mājas lapu un otrādi!

Kvalitatīva un pārbaudīta informācija

Atšķirībā no citiem sludinājumu portāliem, dalder.lv liela vērība tiek pievērsta informācijas apritei, monitoringam un attīstībai. Ar šo procesu nodarbosies īpaši platformas moderatori, kuru galvenie uzdevumi būs sekojoši:

  • sludinājumi relevances pārbaude;
  • portāla noteikumu ievērošanas pārbaude;
  • iesniegto sludinājumu apstiprināšana;
  • sludinājumu kategorijas un valodas.

Ienāc un izmēģini jauno dalder.lv!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *